zslivi | Par mums
151
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-151,vcwb,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Par mums

Zemnieku saimniecība “Līvi” ir mīlošas ģimenes uzņēmums, kas atrodas pašā Latvijas viducī Gaiziņa pakājē. Mūsu galvenais uzsvars tiek likts uz kazas siera radīšanu un šīs delikateses kultūras attīstīšanu Latvijas un pasaules mērogā. Mūsu mērķis ir likt visiem iemīlēt Latvijas dabas sniegtās veltes un baudīt to labumus gluži tāpat kā to darām mēs! Klīst runas, ka mutīgais saimniecības īpašnieks Raimonds ir Minhauzena tuvs radinieks. Tās baumas neizplatām mēs,bet gan mūsu apmeklētāji- nespējot noticēt Raimonda krāšņajiem un nepieradinātajiem stāstiem.

Vizīte pie mums

Ikdienas steidzīgajā ritmā mēs aicinām nerimstošos pasaules klejotājus iegriezties mūsu saimniecībā- pagaršot sieru, notestēt kazas piena saldējumu un nobaudīt tomātu zupu ar kazas siera bumbiņām. Ja vēlaties atslēgties no ikdienas rūpēm un pasmieties kopā ar mums, mēs jūs gaidīsim! Mēs mīlam izklaidēt cilvēkus un padarīt to dienu saulaināku un mirdzošāku.

Ir jautri

Ir iespēja apskatīt  prāvo kazu saimi ar tās 300 iemītniecēm. Ja nu esat atbraukuši pie mums pašā dienas viducī un kazas izklaidējas ganību ārēs, tad ir iespēja iepazīties ar mūsu pundurkazu ģimenīti- viņi ir raduši iklaidēt gan lielus gan mazus skatītājus. Ja vēlaties kļūt kazām par īpaši tuviem draugiem un iegūt to uzticību- mēs iesakām Jums paņemt līdzi maizi, burkānu vai kādu citu našķi. Pēcpusdienā Jums ir iespēja būt klāt tajā maģiskajā brīdī,kad tiek slauktas kazas- redzēt procesu klātienē.